W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miejski w Cieszynie

ul. Rynek 1,
43-400 Cieszyn

tel.: +48 33 47 94 200
fax: +48 33 47 94 303
 e-mail: urzad@um.cieszyn.pl 

Adres ESP (skrytka ePUAP):
/u390efc0tm/SEKAP

NIP: 5480018504
REGON: 000515709
KOD TERYTORIALNY: 2403011

Kontakt do Radnych

Nazwisko i imię Adres e-mail Telefon
1. Banot Ewa ebanot@um.cieszyn.pl  
2. Bielski Łukasz lbielski@um.cieszyn.pl 694 429 780
3. Czycharowski Paweł pczycharowski@um.cieszyn.pl 501 610 162
4. Fluder-Kudzia Irena ifluder@um.cieszyn.pl 608 060 395
5. Foltyn Rafał rfoltyn@um.cieszyn.pl  
6. Franek Renata rfranek@um.cieszyn.pl 691 893 325
7. Golec Krzysztof kgolec@um.cieszyn.pl 604 945 332
8. Herok Krzysztof kherok@um.cieszyn.pl 885 730 817
9. Jankowski Remigiusz rjankowski@um.cieszyn.pl 500 069 935
10. Kluz Wiesław wkluz@um.cieszyn.pl 502 197 305
11. Kołder Janusz jkolder@um.cieszyn.pl 604 220 291
12. Kukuczka Krystian kkukuczka@um.cieszyn.pl 511 741 227
13. Macura Władysław wmacura@um.cieszyn.pl 508 264 150
14. Pilch Brygida bpilch@um.cieszyn.pl 662 303 756
15. Jan Potysz jpotysz@um.cieszyn.pl  
16. Rucka Agata arucka@um.cieszyn.pl 602 592 957
17. Słupczyński Szymon szslupczynski@um.cieszyn.pl 697 183 393
18. Sikora Jan jsikora@um.cieszyn.pl 781 163 235
19. Szlauer Monika mszlauer@um.cieszyn.pl  
20. Wałga Jerzy jwalga@um.cieszyn.pl 603 217 533
21. Wowrzeczka Joanna jwowrzeczka@um.cieszyn.pl 607 051 752

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane