Urząd Miejski w Cieszynie

 

Rynek 1, 
43-400 Cieszyn

 

tel.: (+48) 33 479 42 00  //  fax: (+48) 33 479 43 03

 

E-mail: urzad@um.cieszyn.pl
Adres ESP (skrytki ePUAP/SEKAP): /u390efc0tm/SEKAP 


NIP: 5480018504
REGON: 000515709
KOD TERYTORIALNY: 2403011


Skład Rady Miejskiej Cieszyna 2018-2023

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

  1. Banot Czesław
  2. Banot Ewa
  3. Bielski Łukasz - Wiceprzewodniczący
  4. Czycharowski Paweł
  5. Fluder-Kudzia Irena
  6. Foltyn Rafał
  7. Franek Renata
  8. Golec Krzysztof
  9. Herok Krzysztof
  10. Jankowski Remigiusz - Przewodniczący
  11. Kluz Wiesław
  12. Kołder Janusz
  13. Kukuczka Krystian - Wiceprzewodniczący
  14. Macura Władysław
  15. Pilch Brygida
  16. Rucka Agata
  17. Słupczyński Szymon
  18. Sikora Jan
  19. Szlauer Monika
  20. Wałga Jerzy
  21. Wowrzeczka Joanna


Radni Rady Miejskiej Cieszyna w kadencji 2018 – 2023
wg okręgów wyborczych


Okręg wyborczy Nr 1
1. Macura Antoni
2. Słupczyński Szymon
3. Banot Ewa
4. Kołder Janusz
5. Remigiusz Jankowski

Granice okręgu, ulice:
Akacjowa, Alojzego Milaty, Bażancia, Bielska (nr nieparzyste od 47 do 99, na parzyste od 40 do 94), Borsucza, Bukowa, Cegielniana, Chabrów, Chemików, Cicha, Czarny Chodnik (od nr 2 do nr 3), Dworcowa, Działkowa, Dzika, Fiołków, Franciszka Barteczka, Frysztacka (nr nieparzyste od 145A do końca, nr parzyste od 194 do końca), Gajowa, Goździków, Graniczna, Hażlaska (od nr 81 do końca), Helmuta Kajzara, Hieronima Przepilińskiego, Hugona Kołłątaja, Ignacego Paderewskiego (nr nieparzyste od 3 do 35, nr parzyste od 6 do 54), Irysów, Jabłonna, Jałowcowa, Jaskrów, Jelenia, Jeżowa, Juliana Przybosia, Juliana Ursyna Niemcewicza, Jodłowa, Katowicka (od nr 43 do końca), Kazimierza Brodzińskiego, Klemensa Matusiaka, Kłosów, Kornela Filipowicza, Kościelna, Kręta, Krokusów, Królicza, Leopolda Staffa, Leśna, Letnia, Lisia, Ludwika Skrzypka, Łagodna, Łanowa, Majowa, Makowa, Mała, Marii Konopnickiej, Miedziana, Miodowa, Mokra, Motokrosowa, Mysia, Narcyzów, Nasturcji, Nikła, Osiedlowa, Owocowa, Pawła Bobka, Pawła Hulki-Laskowskiego, Pikiety, Pod Skałką, Powstańców Śląskich, Północna, Pszenna, Romana Dyboskiego, Rudowska, Sarnia, Skośna, Stanisława Staszica, Stawowa, Stokrotek, Szarotka, Świętego Jana Sarkandra, Tadeusza Kościuszki, Topolowa, Tulipanów, Wiejska, Wierzbowa, Wietrzna, Wiewiórcza, Wilcza, Wojciecha Bogusławskiego, Wrzosów, Zaciszna, Zadworna, Zagrodowa, Zajęcza, Zamarska, Zielona, Złota, Żniwna.

Okręg wyborczy Nr 2
1. Sikora Jan
2. Kluz Wiesław
3. Fluder-Kudzia Irena
4. Herok Krzysztof
5. Golec Krzysztof

Granice okręgu, ulice:
Aleja Piastowska, Bednarska, Czytelni Ludowej, Dojazdowa, Dolna, Folwarczna, Fryderyka Chopina, Frysztacka (nr nieparzyste od 1 do 115, nr parzyste od 2 do 104), Gminna, Gołębia, Górny Chodnik, Gruntowa, Hażlaska (nr od 2 do 80), Hilarego Filasiewicza, Jakuba Singera, Jana Gawlasa, Jana Heczki, Juliana Tuwima, Juliusza Ligonia, Kamienna, Karola Hławiczki, Karola Szymanowskiego, Krzywa, ks. Antoniego Janusza, Katowicka (od nr 1 do nr 37), Liburnia, Ładna, Łączna, Łąkowa, Łukowa, Macierzy Szkolnej, Mała Łąka, Mieczysława Karłowicza, Mikołaja Kopernika, Motelowa, Mostowa, Nad Olzą, Nestora Bucewicza, Partyzantów, Pawła Dombke, Piękna, płk Gwido Langera, Polna, Poprzeczna, Radosna, Rzeźnicza, Skrajna, Słoneczna, Stanisława Moniuszki, Sportowa, Stokowa, św. Jerzego, Wałowa, Wesoła, Węgielna, Wysoka, Zakątek.


Okręg wyborczy Nr 3
1. Foltyn Rafał
2. Kukuczka Krystian
3. Wowrzeczka Joanna
4. Pilch Brygida
5. Wałga Jerzy

Granice okręgu, ulice:
3 Maja, Adolfa "Bolko" Kantora, Aleja Jana Łyska, Aleja Jana Raszki, Aleja Oswalda Madeckiego, Aleksandra Fredry, Andrzeja Szewczyka, Benedyktyńska, Bielska (od nr 1A do nr 45), Błogocka, Bobrecka, Bolesława Chrobrego, Bolesława Limanowskiego, Bolesława Prusa, Bóżnicza, Browarna, Czarny Chodnik (nr 21), dra Jana Michejdy, Dworkowa, Feliksa Hajduka, Garncarska, gen. Władysława Sikorskiego, Głęboka, Górna, Górny Rynek, Henryka Jordana, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Kraszewskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Jana Kubisza, Jana Matejki, Jarosława Dąbrowskiego, Jerzego Cienciały, Józefa Kiedronia, Józefa Zaleskiego, Karola Miarki, Kasztanowa, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Kolejowa, Kominiarska, ks. Ignacego Świeżego, Legionu Śląskiego, Leopolda Jana Szersznika, Lipowa, Ludwika Kluckiego, Łowiecka, Mennicza, Młyńska Brama, Myśliwska, Na Wzgórzu (nr 2), Nowe Miasto, Ogrodowa, Pawła Stalmacha, Plac Dominikański, Plac Józefa Poniatowskiego, Plac Juliusza Słowackiego, Plac Kościelny, Plac ks. Józefa Londzina, Plac św. Krzyża, Plac Teatralny, Plac Wolności, Pochyła, Pokoju, Przechodnia, Przykopa, Ptasia, Ratuszowa, Rynek, Schodowa, Sejmowa, Solna, Spadowa, Spokojna, Srebrna, Stary Targ, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Stroma, Szeroka, Śrutarska, Tadeusza Regera, Towarowa, Trzech Braci, Wacława Olszaka, Władysława Orkana, Władysława Reymonta, Władysława Szybińskiego, Wojciecha Korfantego, Wojska Polskiego, Wyższa Brama, Zamkowa, Żwirki i Wigury.

Okręg Wyborczy Nr 4
1. Rucka Agata
2. Franek Renata
3. Paweł Czycharowski
4. Banot Czesław
5. Bielski Łukasz
6. Szlauer Monika

Granice okręgu, ulice:
Adama Mickiewicza, Beskidzka, Bielska (nr nieparzyste od 105 do końca, nr parzyste od 96 do końca), Bociania, bp. Franciszka Śniegonia, Braci Miłosiernych, Chłodna, Czereśniowa, Dębowa, Długa, Dobra, Elizy Orzeszkowej, Franciszka Popiołka, Generała Józefa Hallera, Gospodarska, Gustawa Morcinka, Ignacego Paderewskiego (nr nieparzyste od 37 do 43), Harcerska, Jaskółcza, Jasna, Jastrzębia, Jaworowa, Karola Stryi, Kątowa, Kępna, Krańcowa, Kresowa, Krótka, Krucza, ks. Jerzego Trzanowskiego, ks. Rudolfa Tomanka, Kukułcza, Kwiatowa, Ludwika Brożka, Łabędzia, Miła, Mleczna, Morelowa, Na Wzgórzu (bez nr 2), Odległa, Olchowa, Orla, Orzechowa, Otwarta, Piesza, Pograniczna, Południowa, Prosta, Przepiórcza, Puńcowska, Rajska, Rolna, Równa, Sadowa, Sienna, Słowicza, Sokola, Sosnowa, Sowia, Spacerowa, Spółdzielcza, Strzelców Podhalańskich, Śnieżna, Tysiąclecia, Ustrońska, Wąska, Widokowa, Wielodroga, Wiktora Kargera, Wiosenna, Wiślańska, Wiśniowa, Wronia, Zofii Kossak-Szatkowskiej, Żurawia.

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij