Urząd Miejski w Cieszynie

 

Rynek 1
43-400 Cieszyn

 

tel.: (+48) 33 479 42 00
fax: (+48) 33 479 43 03

 

E-mail: urzad@um.cieszyn.pl
Adres ESP (skrytki ePUAP/SEKAP): /u390efc0tm/SEKAP 

 

NIP:  5480018504
REGON: 000515709
KOD TERYTORIALNY: 2403011

Struktura organizacyjna

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

STRUKTURA ORGANIZACYJNA

  • Rada Miejska

    • Burmistrz

      • Dyrektor jednostki - Ariana Krukowska-Stuchlik

      • Dział Finansowo - Kadrowy                        

      • Główny Księgowy - Joanna Baszczyńska

        • Inspektor - Aleksandra Loter                

        • Sekretarka - Gabriela Grabarczyk          

        • Starszy Referent - Dorota Wincaszek
          Starszy Intendent - Elżbieta  Byczyńska
          Intendent - Joanna Orszulik


          • Żłobek przy ul. Moniuszki 13

                                                        Starsza pielęgniarka - Helena Cinal

Pielęgniarka - Urszula Gembala

Opiekun - Urszula Zajdlic

Opiekun - Danuta Rozmus

Opiekun - Agata Wojtas

Opiekun - Bogusława Wenglorz

Opiekun - Magdalena Mróz

Opiekun - Agnieszka Olszar

Opiekun - Sylwia Walek-Domonik

Opiekun - Karolina Chmiel

Opiekun - Marcelina Stuś

Opiekun - Ewelina Kwiczala

Opiekun - Aneta Greń

Opiekun -  Sylwia Wójs

Opiekun - Paula Mierzyńska-Kądziela

Młodszy opiekun - Celina Warchoł


Młodszy opiekun  - Magdalena Sitarz

Młodszy opiekun - Lucyna Pala

Młodszy opiekun - Joanna Słomka

Młodszy opiekun - Katarzyna Czyż

Młodszy opiekun - Sandra Przemyk

Młodszy opiekun - Karolina Meyer

Starsza pokojowa - Dorota Hanus

Kucharz - Mariola Czakon

Kucharz - Grażyna Rapicka

Kucharz - Wioletta Hanzlik

Starszy konserwator - Andrzej Golec

          • Żłobek przy ul. Ks. Trzanowskiego 2


                                                        Starsza pielęgniarka - Małgorzata Chrapek

Opiekun - Elżbieta Socha

Opiekun - Sonia Hanzel

Opiekun - Urszula Kos

Opiekun - Marzena Górniak

Opiekun - Gabriela  Śliwka

Opiekun - Monika Kaczmarska

Opiekun - Sylwia Kantor

Młodszy opiekun - Izabela Wapienik

Młodszy opiekun - Agnieszka Żyła

Młodszy opiekun - Anna Brachaczek

Młodszy opiekun -  Anna Chruszcz-Kucza

Młodszy opiekun - Karolina Deperas

Młodszy opiekun - Justyna Majdan

Młodszy opiekun - Miriam Gilski

Młodszy opiekun - Katarzyna Moskała

Młodszy opiekun - Patrycja Baron

Młodszy opiekun - Katarzyna Sagan

Młodszy opiekun - Katarzyna Dziadek

Starsza pokojowa - Elżbieta Sikora

Starsza pokojowa - Larisa Vozniuk

Kucharz - Kinga Zielonka

Kucharz - Monika Tomiczek

Kucharz - Anna Kafka

Starszy konserwator - Jarosław Chmiel

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij