W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miejski w Cieszynie

ul. Rynek 1,
43-400 Cieszyn

tel.: +48 33 47 94 200
fax: +48 33 47 94 303
 e-mail: urzad@um.cieszyn.pl 

Adres ESP (skrytki ePUAP/SEKAP):
/u390efc0tm/SEKAP

NIP: 5480018504
REGON: 000515709
KOD TERYTORIALNY: 2403011

Struktura organizacyjna

Wersja strony w formacie XML

Struktura organizacyjna Centrum Usług Wspólnych w Cieszynie:

CUW 01
Dyrektor Centrum Usług Wspólnych
Paweł Szajor
Telefon: 33 479 43 30
e-mail: pszajor@um.cieszyn.pl

CUW 02
Główny księgowy Centrum
Barbara Machalica
Telefon: 33 479 43 43
e-mail: bmachalica@um.cieszyn.pl

CUW 03
Inspektor ds. edukacji
Arkadiusz Gabryś
Telefon: 33 479 43 36
e-mail: agabrys@um.cieszyn.pl

CUW 04
Inspektor ds. budżetu szkół i Schroniska oraz dotacji oświatowych
Halina Miąsik
Telefon: 33 479 43 35
e-mail: zojo3@um.cieszyn.pl

CUW 05
Inspektor ds. udzielania pomocy materialnej uczniom i obsługi kancelaryjnej Centrum
Joanna Miąsik 
Telefon: 33 479 43 31
e-mail: cuw@um.cieszyn.pl

CUW 06
Inspektor ds. kadr przedszkoli, Schroniska i Centrum
Barbara Kieczka
Telefon: 33 479 43 42
e-mail: bkieczka@um.cieszyn.pl

CUW 07
Inspektor ds. płac pracowników przeszkoli, Schroniska i Centrum
Iwona Kempny
Telefon: 33 479 43 41
e-mail: ikempny@um.cieszyn.pl

CUW 08
Inspektor ds. księgowości przedszkoli
Edyta Gabzdyl
Telefon: 33 479 43 38
e-mail: egabzdyl@um.cieszyn.pl

CUW 09
Inspektor ds. rozliczania żywienia w przedszkolach, ewidencji środków trwałych
Kinga Pieczka
Telefon: 33 479 43 39
e-mail: kpieczka@um.cieszyn.pl

CUW 10
Inspektor ds. wspomagania i nadzoru remontów w przedszkolach i Schronisku
Stanisław Łupieżowiec
Telefon: 33 479 43 34

CUW 11
Inspektor ds. obsługi księgowej Schroniska i rozliczeń podatku VAT
Katarzyna Ostroga
Telefon: 33 479 43 37
e-mail: kostroga@um.cieszyn.pl

CUW 12
Inspektor Ochrony Danych
Aleksandra Śróbka
Telefon: 33 479 43 34
e-mail: asrobka@um.cieszyn.pl


Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane