W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miejski w Cieszynie

ul. Rynek 1,
43-400 Cieszyn

tel.: +48 33 47 94 200
fax: +48 33 47 94 303
 e-mail: urzad@um.cieszyn.pl 

Adres ESP (skrytka ePUAP):
/u390efc0tm/SEKAP

NIP: 5480018504
REGON: 000515709
KOD TERYTORIALNY: 2403011

Struktura Organizacyjna

STRUKTURA ORGANIZACYJNA

Zgromadzenie Wspólników

Rada Nadzorcza

Zarząd

 

Prezes Zarządu

   Elżbieta Domagała

 

Główny Księgowy

   Główny Księgowy - Monika Bajda - Stojanovska

Referat Finansowo -Księgowy

   Specjalista ds. Księgowości - Katarzyna Brak

   Księgowy - Kamil Kurowski

   Księgowy - Grażyna Hansel

Referat ds Rozliczeń Czynszowych

   Z-ca Głównego Księgowego - Małgorzata Fober

   Referent ds. Księgowości - Monika Frelich-Dudek

   Starszy Księgowy - Dagmara Lipsa

   Starszy Księgowy - Renata Skowrońska

   Starszy Referent ds. Księgowych - Oliwia Sosin

Referat ds. Wspólnot Mieszkaniowych

   Referent ds. księgowości - Agnieszka Kozak

Referat ds. Kadr i Płac

   Kierownik referatu ds. Kadr i Płac - Katarzyna Kojzar

Magazyn i Zaopatrzenie

   Specjalista ds. Magazynu i Zaopatrzenia - Marek Brudny

Dział Gospodarki Budynkami

   Kierownik Działu Gospodarki Budynkami - Dagmara Kożdoń

Referat ds. Lokali Mieszkalnych

   Referent ds. Lokalowych - Anna Cios

Referat ds. Lokali Użytkowych

Z-ca Kierownika Działu Gospodarki Budynkami - Małgorzata Krawiec

Referat ds. Eksploatacji Budynków

    Referent ds. Eksploatacji - Agnieszka Baściuk

    Referent ds. Eksploatacji - Magdalena Chrapek

Dział Administracji i Eksploatacji Budynków

   Kierownik Działu Administracji i Eksploatacji Budynków - Robert Kochutek

   Z-ca Kierownika Działu, Inspektor Nadzoru Inwestorskiego - Marian Sitek

   Inspektor Nadzoru Inwestorskiego - Arkadiusz Puc

   Specjalista ds. Technicznych - Patrycja Baściuk

   Specjalista ds. Technicznych - Tomasz Siąkała

   Specjalista ds. Eksploatacji - Agnieszka Tomaszko

   Specjalista ds. Eksploatacji - Anita Jamroz

   Specjalista ds. Eksploatacji - Małgorzata Harwot

   Specjalista ds. Eksploatacji - Gracjan Trester

Dyrektor ds. Technicznych

   Dyrektor ds. Technicznych/Prokurent  - Andrzej Kucypera

Dział Inwestycji i Remontów

   Kierownik Działu Inwestycji i Remontów - Janusz Pieprzka

   Architekt - Jarosław Kozak

   Inspektor Nadzoru Inwestorskiego - Bronisław Szpak

   Główny Specjalista ds. Zamówień Publ. i Finansów Inwest. - Leszek Gruszczyk

Dział Remontowo - Budowlany

   Kierownik Działu Remontowo - Budowlanego - Wiesław Legierski

   Mistrz  - Sławomir Płoskonka
                              
Asystent Zarządu

   Asystent Zarządu - Agata Małachowska

Specjalista ds. organizacyjno-prawnych  i windykacji

  Specjalista ds. organizacyjno-prawnych i windykacji - Maria Klima

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

   Inspektor Ochrony Danych Osobowych - Oliwia Sosin

Powiadom znajomego