W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Urząd Miejski w Cieszynie

ul. Rynek 1,
43-400 Cieszyn

tel.: +48 33 47 94 200
fax: +48 33 47 94 303
e-mail: urzad@um.cieszyn.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP/SEKAP):
/u390efc0tm/SEKAP

NIP: 5480018504
REGON: 000515709
KOD TERYTORIALNY: 2403011

Kontakt

Urząd Miejski w Cieszynie

ul. Rynek 1,
43-400 Cieszyn

tel.: +48 33 47 94 200
fax: +48 33 47 94 303
e-mail: urzad@um.cieszyn.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP/SEKAP):
/u390efc0tm/SEKAP

NIP: 5480018504
REGON: 000515709
KOD TERYTORIALNY: 2403011

Struktura Organizacyjna

XML

Treść

STRUKTURA ORGANIZACYJNA

Zgromadzenie Wspólników
Rada Nadzorcza
        Zarząd
                Prezes Zarządu - Elżbieta Domagała
                       Dyrektor Zakładu
                       Dział Finansowo - Księgowy
                               Główny Księgowy - Monika Bajda - Stojanovska
                                        Z-ca Głównego Księgowego - Małgorzata Fober
                                        Starszy Księgowy - Bronisława Rucka
                                        Starszy Księgowy - Renata Skowrońska
                                        Starszy Księgowy - Katarzyna Brak
                                        Starszy Księgowy - Dagmara Lipsa
                                        Starszy Referent ds. księgowości - Oliwia Sosin
                                        Referent ds. księgowości - Kamil Kurowski

                                        Referent ds. księgowości - Agnieszka Kozak
                                Dział Kadr i Płac
                                               Specjalista ds. Kadr i Płac - Katarzyna Kojzar
                                Magazyn i Zaopatrzenie
                                        Specjalista ds. Magazynu i Zaopatrzenia - Marek Brudny
                        Dział Gospodarki Lokalami
                                Kierownik Działu - Dagmara Kożdoń
                                        Zespół ds. Lokali Mieszkalnych
                                                Specjalista ds. Lokalowych - Urszula Witkowska
                                        Zespół ds. Lokali Użytkowych
                                                Z-ca Kierownika Działu - Małgorzata Krawiec
                        Dział Eksploatacji Budynków
                                        Kierownik Działu - Dorota Sitkiewicz
                                        Specjalista ds. Eksploatacji - Janina Hławiczka
                                        Specjalista ds. Eksploatacji - Julia Bucholc
                                Administracja Domów Mieszkalnych nr 1
                                        Kierownik Działu - Robert Kochutek
                                                Z-ca Kierownika ds. technicznych, Inspektor Nadzoru Inwestorskiego - Marian Sitek
                                                Specjalista ds. Technicznych - Patrycja Baściuk
                                                Specjalista ds. Eksploatacji - Anita Jamroz
                                                Specjalista ds. Eksploatacji - Agnieszka Tomaszko
                                Administracja Domów Mieszkalnych nr 2
                                        Kierownik Działu - Maciej Żołnowski
                                              Z-ca Kierownika Administracji Domów Mieszkalnych nr 2, Inspektor Nadzoru Inwestorskiego - Arkadiusz Puc
                                               Mistrz - Tomasz Siąkała
                                               Specjalista ds. Eksploatacji - Gracjan Trester
                                               Specjalista ds. Eksploatacji - Małgorzata Harwot
                        Prokurent - Dyrektor ds. Technicznych - Andrzej Kucypera
                                Dział Dokumentacji i Nadzoru Technicznego
                                         Kierownik Działu - Janusz Pieprzka
                                               Architekt - Jarosław Kozak
                                               Inspektor Nadzoru Inwestorskiego - Bronisław Szpak
                                Zespół ds. Zamówień Publicznych i Finansów Inwestycyjnych
                                        Główny Specjalista ds. Zamówień Publ. i Finansów Inwest. - Leszek Gruszczyk
                                        Specjalista ds. Zamówień Publicznych - Renata Ciesielska
                        Dział Administracji
                                Kierownik Działu - Monika Żyła
                                        Inspektor Ochrony Danych - Oliwia Sosin
                        Dział Remontowo - Budowlany
                                Kierownik Działu - Wiesław Legierski
                                        Mistrz - Sławomir Płoskonka

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane