Urząd Miejski w Cieszynie

ul. Rynek 1,
43-400 Cieszyn

tel.: +48 33 47 94 200
fax: +48 33 47 94 303
e-mail: urzad@um.cieszyn.pl

Adres ESP (skrytki ePUAP/SEKAP):
/u390efc0tm/SEKAP

NIP: 5480018504
REGON: 000515709
KOD TERYTORIALNY: 2403011

Kontakt

Stanowisko ds. obsługi obiektów - konserwator w Wydziale Sportu

XML

Szczegóły

stanowisko Stanowisko ds. obsługi obiektów - konserwator w Wydziale Sportu

miejsce pracy Wydział Sportu - Wielofunkcyjna Hala Widowiskowo-Sportowa oraz Kąpielisko Miejskie w Cieszynie

termin składania ofert

miejsce składania ofert Urząd Miejski w Cieszynie, Rynek 1, 43-400 Cieszyn

Treść

Cieszyn, dnia 2.07.2020r.

Urząd Miejski w Cieszynie poszukuje pracownika
na stanowisko ds. obsługi obiektów - konserwatora w Wydziale Sportu

Miejsce pracy: Wydział Sportu - Wielofunkcyjna Hala Widowiskowo-Sportowa oraz Kąpielisko Miejskie w Cieszynie.

Praca na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, w systemie równoważnym.
Wymagania:

  1. wykształcenie techniczne (preferowane z zakresu elektryki lub elektroniki)
  2. dodatkowo uprawnienia: elektryczne, do obsługi instalacji chłodniczej, do obsługi wózka widłowego - w razie braku uprawnień pracodawca zapewnia przeszkolenie.
  3. prawo jazdy kat. B,
  4. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  5. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku,
  6. predyspozycje: umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, odpowiedzialność,
    samodzielność, dyspozycyjność.

Zakres zadań na stanowisku obejmuje m. in.:

  1. bieżące utrzymanie tafli lodowej maszyną czyszczącą lód,
  2. obsługę maszyny do czyszczenia lodu, konserwację i wykonywanie czynności eksploatacyjnych,
  3. nadzór nad agregatami chłodniczymi i instalacją chłodniczą lodowiska,
  4. bieżącą obsługę dźwiękowego systemu ostrzegawczego, systemu monitoringu wizyjnego, instalacji alarmowej, systemu kasowego oraz systemu obsługi klienta,
  5. doraźną obsługę wypożyczalni sprzętu sportowego,
  6. utrzymywanie porządku terenów przyległych do obiektów sportowych Wydziału Sportu, (koszenie, odśnieżanie i posypywanie ciągów komunikacyjnych),
  7. przygotowanie do sezonu i obsługę kąpieliska miejskiego,
  8. przygotowanie i obsługę kortów tenisowych,
  9. dokonywanie doraźnych napraw,
  10. przygotowanie obiektów do imprez i zajęć sportowych.

Szczegółowych informacji udziela Pan Cezary Cieńciała Naczelnik Wydziału - tel. 33 479 43 95 oraz Pan Andrzej Greń Kierownik Referatu Obiektów Sportowych - tel. 33 851 00 07

 Sekretarz Miasta

 Stanisław Kawecki

Załączniki

Powiadom znajomego

* Pole wymagane